Eğitimlerimize öğretmeni, emeklisi, polisi, tüccarı kısacası yetişkin her yaş grubundan insanımız katılmaktadır.

Eğitimlerimizin ilk saatlerinde aldığınız teorik (yazılı-sözlü) eğitimleri, uzman eğitmenlerimiz ile beraber  pratiğe dökerek, yaptığınız uygulamalar üzerinde yanlışlarınızı ve doğrularınızı görüp bilgilerinizi pekiştiriyorsunuz.

Eğitimlerimiz sadece İstanbul Maltepe Şirket binamızda verilmekte olup,  3 gün sürmektedir. Eğitimler yurtdışından Gelen Rus ve Ukrayna’lı Uzman Eğitmenlerimiz Tarafından Verilmektedir.

Eğitim sonunda AYKİN DEKOR 3D Ustalık Sertifikası verilmektedir. Bu sertifikaya sahip eğitimini almış ustalarımız bizden teknik destek ve malzeme satın alma hakkına sahip olurlar.

Eğitimlerden sonra yapmış olduğunuz birbirinden değerli çalışmalar müşterileriniz için iyi bir referans olduğu gibi bulunduğunuz bölgeden bizlere başvuran müşterilerimizi sizlere yönlendirerek iş potansiyelinizi artırabiliyoruz.

Yüksek konforlu otelimizde konaklamanız, sabah ve öğle yemeği ücrete dahildir.

3D DEKORASYON EĞİTİMLERİMİZ “

28- 29 – 30 Eylül 2018 
TARİHLERİNDE YAPILACAKTIR. EĞİTİMLERİMİZDE YERİNİZİ ALMAK İÇİN ACELE EDİN!

EĞİTİM VE BAYİLİK İÇİN:
– 0 216 399 0550
– 0 544 384 8616
– 0 544 384 8615
aykin3d@gmail.com

Eğitim Detaylarımız

Eğitimlerimize öğretmeni, emeklisi, polisi, tüccarı kısacası yetişkin her yaş grubundan insanımız katılmaktadır. Ticaret amaçlı katılanlar olduğu gibi hobi amaçlı katılanlar da mevcut. Eğitimlerimizin ilk saatlerinde aldığınız teorik (yazılı-sözlü) eğitimleri, uzman eğitmenlerimiz ile beraber  pratiğe dökerek, yaptığınız uygulamalar üzerinde yanlışlarınızı ve doğrularınızı görüp bilgilerinizi pekiştiriyorsunuz.

Eğitimlerimiz sadece İstanbul Maltepe Şirket binamızda verilmekte olup, Eğitimimiz 3 gün sürmektedir. Eğitimler yurtdışından Gelen Rus ve Ukrayna’lı Uzman Eğitmenlerimiz Tarafından Verilmektedir. Eğitim sonunda AYKİN DEKOR 3D Ustalık Sertifikası verilmektedir. Bu sertifikaya sahip eğitimini almış ustalarımız bizden teknik destek ve malzeme satın alma hakkına sahip olurlar. Eğitimlerden sonra yapmış olduğunuz birbirinden değerli çalışmalar müşterileriniz için iyi bir referans olduğu gibi bulunduğunuz bölgeden bizlere başvuran müşterilerimizi sizlere yönlendirerek iş potansiyelinizi artırabiliyoruz.

Eğitim ücreti 2500 TLdir.

Yüksek konforlu otelimizde konaklamanız, sabah ve öğle yemeği ücrete dahildir.

Daha detaylı bilgi için +905443848616 ve +902163990550 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz

Eğitimde Öğretilecek Uygulamalarımız;

1-3D zemin ve duvar uygulamaları
2-FLOKİ zemin (monokrom ve florosent)
3-TERRAZO zemin ( doğal taş,granit ve cisimli )
4-DEKORATİF zemin (renk,metalik,perlamunto ve cisimli)
5-ENDÜSTRİYEL zemin
6-AHŞAP MASA Epoksi kaplama uygulamaları
7-Simli zemin ve duvar uygulama
8-GERGİ TAVAN (isteğe bağlı ekstra ücretli)
9- ESNEK TAŞ MERMER Duvar kaplama uygulaması

EĞİTİM kaydı yaptırmak, BAYİLİK ve SİPARİŞLERİNİZ için

– 0216 399 05 50,
– 0544 384 86 16 ve
– 0544 384 86 15 numaralardan ulaşabilir,
info@aykindekor3d.com email atabilirsiniz.